O PROJEKTU

Sport Speakers jsou lidé, kteří uspěli doma a proslavili naši zemi v zahraničí. Jsou inspirativní a vytvářejí vzory. Jejich cílevědomost, pevná vůle a postoje přesahují sport. Jsme přesvědčení, že k úspěchu ve sportu, businessu nebo životě vede stejná cesta. Nechte se proto inspirovat sportovními osobnostmi. Obohaťte sebe, své zaměstnance nebo obchodní partnery příběhem sportovců a jejich životním přístupem. Může se jednat o vystoupení na firemní akci, workshop či společný sportovní zážitek na teambuildingu. Účast sportovců je inspirující i motivující.

***

Projekt iniciovali Jakub Dlouhý, který se pohybuje ve sportovním marketingu již 15 let, a Saša Kliment, někdejší šéf komunikace Českého olympijského výboru a fotbalové Slavie.


Speciální poděkování: Jakub Folauf, Jan "Butch" Vrba, Jan Vítek, Peter Tarbajovský, Jakub Hrnčiřík, Pavel Rimský. Na webu jsou použity fotky těchto autorů: Martin Malý, Georges Menagér, Michal Sváček, David Kerwood, John Lemieux, Jay Priebe, Wisconsin Department of Natural Resources, Andrada Ghira, Vlastimil Vacek, Salim Issa, Eduard Erben, Markéta Navrátilová, Martin Sidorják, Ybane. Přebírání obsahu bez předchozího souhlasu není povoleno.